Vítejte na chalupě u Kuby,

která se nachází v údolí malé vesničky Roztoky u Semil, na úpatí Krkonoš a Jizerských hor.

Maximální ubytovací kapacita je 12 osob. Pro naše zákazníky je připraveno parkování, úschovna kol, lyžárna, vytápění tepelným čerpadlem, WiFi, sat. TV, sauna, gril.


Chalupa u Kuby v Krkonoších, Jizerských horách

Nově zrekonstruovaná chalupa u Kuby, nacházející se v Roztokách u Semil, Vás přivítá velice příjemnou rodinnou atmosférou. Maximální ubytovací kapacita je 12 osob.

Chalupa je vytápěna tepelným čerpadlem prostřednictvím podlahového a ústředního topení. Pro vlastníky notebooků nabízíme možnost připojení na bezdrátovou síť WiFi (dosah po celé chalupě). Pro uskladnění případných Vámi dovezených potravin či nápojů je k dispozici sklípek. Pod terasou se nachází uzamykatelný úložný prostor na kola a dřevo. U domu je zřízena biologická čistírna odpadních vod. Pro chvilky relaxace slouží ubytovaným hostům sauna a sedací souprava s malou nápojovou ledničkou. Z terasy je krásný výhled do malebného údolí.

Na pozemku naleznete
- Parkoviště pro 3 automobily, parkování je pro hosty zdarma.
- Za příznivého počasí je venku připraveno ohniště a gril na dřevěné uhlí.
- Pro děti jsou k dispozici houpačky a pískoviště.

Přízemí
Ze vstupní chodby je přístup do: lyžárny, společného WC, technické místnosti, soukromého bytu majitelů a společenské místnosti. V odvětrávané lyžárně naleznete elektrický vysoušeč bot a držáky na lyže.

V přízemí se nalézá také velká společenská místnost, která je vybavena LCD televizí, satelitem, DVD a CD přehrávačem, základní nabídkou DVD a CD nosičů, knih i společenských her. Dále zde naleznete 2 sedací soupravy a velký jídelní stůl pro 12 osob. Atmosféru ve společenské místnosti Vám zpříjemní kachlová krbová kamna. Hostům je k dispozici také výčepní zařízení (po dohodě lze dodat soudek dobrého piva).

Na tuto místnost navazuje plně vybavená kuchyňka: lednice, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varné desky, elektrická trouba, rychlovarné konvice, a samozřejmě nádobí.

1. patro
V prvním patře naleznete 4 dvou- až čtyřlůžkové pokoje vybavené postelemi s lůžkovinami (polštář, přikrývka bez ložního prádla), malými ratanovými sedacími soupravami, komodami. Všechny tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC).

Pokoj č. 1 – třílůžkový
Pokoj č. 2 – dvoulůžkový s přistýlkou
Pokoj č. 3 – dvoulůžkový
Pokoj č. 4 - čtyřlůžkový

Prosím, přečtěte si!
- V chalupě je zakázáno kouřit. Kouření je povoleno mimo objekt.
- Dále je zakázán vstup domácím mazlíčkům.
- Vstup do společenské místnosti a 1. patra pouze v domácí obuvi!!
- Prosíme hosty, aby si přivezli vlastní ložní prádlo, ne spací pytel.